Řešení pro snadnější obchod, přehlednější výrobu a více zisku Vaší tiskárny.

  INDIGOPRINT s.r.o. - Praha

  V naší tiskárně jsme používali Cicero i další velmi sofistikované informační systémy. V současnosti vyrábíme téměř 700 různorodých tiskových zakázek měsíčně a pro zvládání tohoto náporu se nám díky své jednoduchosti a rychlosti nejvíce osvědčil Printis.
  Aleš Veselý obchod

  Tiskárna DOBEL s.r.o. - Dolní Čermná

  Jednu z prvních verzí Printis používáme již od roku 2004. Pomáhali jsme tehdy i při jeho vývoji a jsme rádi, že i díky našim zkušenostem je řešení velmi dobře využitelné v ofsetovém i digitálním tisku.
  David Bednář majitel

  Tiskárna Didot spol. s r.o.

  Printis zatím využíváme jen v části naší výrobní produkce, paralelně s IS od společnosti Heidelberg. Například kalkulace merkantilu jsou v Printis mnohonásobně jednodušší a rychlejší.
  Milan Kunčák jednatel

  TRIFOX, s.r.o. - Šumperk

  Kalkulační server řešení Printis nám během posledních 8 let spočetl přes 60000 kalkulací a ušetřil ohromné množství času. Nyní přecházíme na aktuální verzi včetně řízení výroby.
  Dušan Slavík majitel

  Tiskárna Libertas, a.s. - Praha

  Za poslední rok a půl jsem v Printis zpracoval přes 6000 kalkulací ofsetového i digitálního tisku. Vše funguje jak má a technickou podporu dodavatele jsem zatím nepotřeboval.
  Stanislav Jagerman obchod

  a mnoho dalších ...

  Za současný Printis děkujeme desítkám dalších, z řad poskytovatelů ofsetového i digitálního tisku, kteří nám byli, jsou a budou velkou inspirací.
  © 2004 - 2018 tisk.online s.r.o.